Majutus

Park Inn by Radisson Central Tallinn  

Narva mnt 7C, 10117

Park Inn Central asub Tallinna südalinnas, kiviviske kaugusel vanalinnast. Tallinna sadam on hotellist kõigest 10 minuti jalutuskäigu kaugusel ja lennujaam jääb 3 km kaugusele. Hotelli toad on kaasaegselt sisustatud ning varustatud mitmete tasuta ja tasuliste telekanalite, WiFi ja pimendavate kardinatega. Igas toas on minibar, föön ja otsevalimistelefon. Hotellis asub konverentsikeskus ja Restoran Kompass pakub laia valikut nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusöögiks.

Hotelli kaugus Tallinna Ülikoolist: 0,6 km (10 minuti jalutuskäigu kaugusel). Palun tutvuge lisaks: www.parkinn.com/hotel-centraltallinn

Lennujaamast Park Inn by Radisson Central Tallinna saab järgnevalt:

  • Ühistranspordiga: Soovitame tulla Hobujaama peatusesse trammiga number 4. Samuti võite sõita bussiga number 2 Laikmaa peatusesse. Hotell asub peatuse läheduses.
  • Taksoga: taksod peatuvad lennujaama hoone ees. Kuna Tallinna Lennujaam on üsna väike, on taksosid üsna kerge leida. Sõidu maksumus lennujaamast Park Inn by Radisson Central Tallinna hotelli on umbes 13 EUR.

Park Inn by Radisson Central hotellist Tallinna Ülikooli: 

  • jalgsi 0,6 km, kaart asub siin:
  • ühistranspordiga – tramm nr 1 või 3 Hobujaama peatusest, väljuge peatuses Tallinna Ülikool.
  • Hind: Standard tuba 62 eurot/öö/ühene tuba ja 72 eurot/öö /kahene tuba ( Broneerimist on võimalik tasuta tühistada kuni 17.09  ning soodushinnad kehtivad kuni 17.09)

Hinnas sisaldub käibemaks, buffee hommikusöök ja  WiFi.

Broneerimiseks kasutage palun salasõna: OCT18.   Broneerida saab siin.